NE555 Zaman Ayarlı Röle Modülü

$1,26
Vergiler Hariç: $1,05
Marka:Arduino
Ürün Kodu: ACKRDN000175
SKU ACKRDN000175
UPC
Stok 12

Genel Bakış

NE555 Zaman Ayarlı Röle ModülüÜrün Kategorisi: KomponentZaman Gecikmeli Tekli Röle Kartı Kart üzerinde yer alan trimpot aracılığıyla kontakların kapanma zamanını ayarlayabileceğiniz ve bu sayede bir çok alanda kullanabileceğiniz bir modüldür. Kapanma...

NE555 Zaman Ayarlı Röle Modülü

Ürün Kategorisi: Komponent

Zaman Gecikmeli Tekli Röle Kartı

 


Kart üzerinde yer alan trimpot aracılığıyla kontakların kapanma zamanını ayarlayabileceğiniz ve bu sayede bir çok alanda kullanabileceğiniz bir modüldür. 


Kapanma süresini 0 – 9s arasında ayarlayabilirsiniz.


VCC ve GND arasından 12V ile besleme yaparak çalıştırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre röle kartı çıkışında AC ve DC arasında anahtarlama yapabilirsiniz.


Modül güç varen tetik geldiğinde bu tetiği gecikmeli olarak uygular. Hem açma hem kapatma yapamaz.


Örneğin normal bir röle tektik aldığında hemen açılıyor ancak bu modülde pot ile ayarladığınız süre kadar sonra açılmaktadır.


Dikkat: Bu ürün güç beslemesi dışında tetik beklemez. Gücü aldığı anda ayarlandığı saniye kadar bekler ve röleyi çeker. Güç kesilene kadar aynı şekilde kalır.


Daha gelişmiş özellikler için linkteki ürünümüzü inceleyebilirsiniz. : https://www.robolinkmarket.com/zaman-gecikmeli-tekli-role-karti-cift-zamanli.html


Özellikler

Çalışma Gerilimi : 12VDC

Anahtarlama Seçenekleri : 250VAC/10A – 30VDC/10A

Rölenin NC, NO ve COM bacakları dışarı alınmıştır. Bu sayede tetikleme sırasında kısa devre veya tetikleme durumunda açık devre olması için kullanılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Doğrulama Kodu